Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit kellene tennem? Mi segíthe...

Mit kellene tennem? Mi segíthetne nekem eldönteni, hogy miben tudnék kiemelkedő lenni?

Figyelt kérdés

Egy olyan szakra járok, amit meg tudnék csinálni, mégis bukdácsolok, nincs motivációm.... Mindenképpen meg akarom csinálni, hogy ne legyen felesleges az az idő, amit belefektettem.....

Hogy szerezhetnék újra motivációt benne... Szerintetek honnan tudnám kideríteni, hogy képességeim, vágyam szerint mi állna jobban...


2011. jan. 13. 08:07
 1/1 A kérdező kommentje:
Az önelemző tetszetekkel semmire se jutottam eddig. Lehet,h csak rosszakat próbáltam? Tudnak ezek egyáltalán segíteni?
2011. jan. 13. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!