Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudok BME építész mellett...

Tudok BME építész mellett közgázt is tanulni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon sokat kell rajzolni és hogy sok matek is van, de egyáltalán nem kivetelezhető? Pénzügy számvitel lenne a másik, ami szintén matekos. Bírom az éjszakázást (persze még nem tapasztaltam a zord egyetemi körülményeket) meg elég kitartó is vagyok... megpróbáljam?

2018. máj. 25. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne, 3-4 évig nem lehet folyamatosan éjszakázni.

Na meg nem ugyanaz az éjszakázás, ha Facebook-ozol hajnalig, vagy ha napközben órán vagy éjszaka meg rajzolsz amíg összefolynak a szemed előtt a vonalak. Arról nem is beszélve, hogy egy idő után hiába vagy fent, nem marad meg az agyadban semmi, akárhogy próbálsz is tanulni.


Van olyan ismerősöm akinek meggyőződése volt, hogy alig alvással, éjjel-nappal tanulással fog eredményt elérni... Meg is lett az eredménye... Közel dupla idő volt elvégeznie az ő képzését.

2018. máj. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon szeretnél tanulni pénzügy számvitelt, ne egyetemen tedd, hanem mondjuk okj-n. Az kicsit lightosabb mégis. Egyetemen én se javaslom.
2018. máj. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak jelentős csúszással. Még második szak nélkül is elég nagy a valószínűsége a csúszásnak.
2018. máj. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Ha jól tudom a mérnökök jó része tanul mikro-makro gazdaságot, gazdasági jogot meg még valami gazdaságis tárgyat.


Ergó:

Végezd el a mérnökit és ezeket a tárgyakat el tudod fogadtatni:) Emellé még ott a matek amit nagy válószínűséggel elfogadnak tehát legalább 1 félévet csak azzal lefaragsz alaphangon hogy van diplomád:)

Ettől ez már csak több lehet:)

2018. máj. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp két diplomát akarsz, végezd el az építészt, utána pedig menj el mérnök közgazdásznak, akár levelezőn.
2018. máj. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!