Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van egy asztalos szakmám,...

Van egy asztalos szakmám, jogsim is van B kategória kocsim ház ahol lakhatok, szóval minden, és gondoltam elmegyek targoncából lerakni 20 éves vagyok, nem sietős a meló. Érdemes e csinálni?

Figyelt kérdés
Vagy inkább melózzak??
2018. máj. 27. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
bajod nem lesz belőle.
2018. máj. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az "okostargoncák" (robotok) elterjedése miatt várhataóan egyre kevésbé lesz hasznos egy targoncavizsga. Inkább kezdj el dolgzni. Amg más házában laksz, nem vagy igazán független.
2018. máj. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazából ez a poén hogy van saját házam ennyi idősen és támogatnak szüleim pénzzel kocsim is saját.. Tudom sokan mondják hogy szerencsés vagyok... de azért nem akarok csak ülni a valagamon
2018. máj. 27. 21:42
 4/11 anonim ***** válasza:
Jelentkezz Egyetemre akkor. Ha ilyen támogatásod van érdemes tanulni tovább. Nem lesz mindig támogatás sajnos. A Szülők nem lesznek örök életűek. Bármikor bárkivel történhet akármi. Ezt jó, ha megjegyzed. Az asztalos is szép szakma, ahogy minden más, ha szívvel lélekkel csinálja valaki. Csak sajnos ez is olyan szakma lesz ami leáldozóban van a robotika fejlődése miatt. Évek múltán nem lesz szükség ilyen szakmára sajnos. Ezért gondolkozz olyanokba amik később is jól jönnek.
2018. máj. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hülyeség... az asztalos nem csak az ikeás dolgok elkészítésére jó... egy jó asztalosra a jövőben is szükség lesz, hiszen a robotok egyentermékeket képes készíteni. egy jó asztalos pedig műremekeket.
2018. máj. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát Egyetemre is mehetnék, igazából, csak ilyen magolás szinten nem vagyok jó, nem is az eszem miatt csak megunom... Inkább a gépek gezelése a vezetés stb. ezek vonzanak, a b jogsit is 1. minden megvolt :DDD Igazából jó kis életem van és eldöntöttem hogy inkább amiből lehet jogsit szeretnék szerezni.. Az egyetem nekem túl magolós dolog lenne.. Nem tudom tulajdonképpen döntési válságban vagyok nem tudom mihez kezdjek..
2018. máj. 27. 22:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor C és C+E. jogositvány. Bármikor jól jöhet. Ezzel 100% , hogy kapsz munkát jó fizetéssel. Bármikor. Kezdőként is.
2018. máj. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor amint lehet elkezdem, jól tudom 22 éves kortól lehet, vagy 21 nem tom, de addig a targoncát leraknám :D
2018. máj. 27. 22:33
 9/11 anonim válasza:
CNC-gépkezelés? Úgy tudom, egy CNC-s ma nagyon jól keres.
2018. máj. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vagy hegesztés + alpinista vizsga + német folyékony nyelv. Ezzel külföldön a magasban levő hegesztéssel iszonyatos pénzt tudsz keresni. :)
2018. máj. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!