Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Volt valaki Pázmányon hittan...

Volt valaki Pázmányon hittan vagy osztatlan tanári alkalmasságit tenni? Milyen kérdésekre lehet számítani?

Figyelt kérdés

2018. máj. 28. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem a Pázmányon voltam, hanem Pécsen, de ezek mindenhol egységesek. :)


Egy kötetlen beszélgetés volt az egész, először megkérdezték, hogy miért szeretnék tanár lenni, mik a motivációim, utána meg az előre kiválasztott szituációról kellett beszélni, hogy hogyan oldanám meg azt az adott helyzetet tanárként. Ezek az iskola honlapján fenn vannak, előre fel lehet belőle készülni. Nem volt nehéz egyáltalán, nem kell ettől betojni. :)

2018. máj. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Nem kellett egy pedagógia jellegű olvasmányról beszámolni?
2018. máj. 28. 20:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2, választani lehetett, hogy olvasmány/videó, vagy szituáció. Nálunk mindenki a szituációt választotta. De az egyetem honlapján mindent megtalálsz. :)
2018. máj. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A szituációt húzni

kellett ?

2018. júl. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4, nem, kiválaszthattam a listáról.
2018. júl. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem húzni kellett
2018. júl. 5. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!