Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Duális képzés felvételi...

Duális képzés felvételi eljárása során mindenkit behívnak interjúra?

Figyelt kérdés

2018. máj. 30. 21:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Én mesterre jelentkeztem duálisra, itt a rendes személyes interjú előtt ki kellett tölteni 2 tesztet online meg egy videóinterjút (ez se személyes volt olyan értelemben, hogy ment egy felvétel jöttek a megírt kérdések és válaszolni kellett rá, ezt nézték aztán ők később vissza). Akinek ez a 2 jó lett azt hívták aztán személyes interjúra. De ez cégtől is függ, meg ez már mesterszakos képzés volt, itt már tudtak tényleges szakmai tudást is felmérni. Alapszak esetén szerintem inkább behívnak mindenkit, mesternél azért már jobban szűrnek előtte.
2018. máj. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!