Hol tudok továbbtanulni közgazdász érettségivel?

Figyelt kérdés

Most vagyok 9.osztályos egy suliban Szegeden (,de nem akarom megírni, hogy melyikben) és közgazdaságot tanulok. Annyit már biztosan tudok hogy érettségi után még akarok tanulni, de nem tudom hogy szakmát tanuljak először vagy menjek el egyetemre/főiskolára. Szerintetek melyik lenne a jobb? És szakmaként melyikeket tudnám tanulni? És egyetemen mit? Ha egyetem akkor annyi biztos hogy a SZTE-n szeretnék tanulni.

Tudom lehetnék ez ügyben tájékozottabb de igazából nem is ide akartam jönni, és eddig nem is szívesen jártam be, de mostmár örülök neki hogy ide vettek fel és ezt kell tanulnom.



2018. jún. 2. 13:32
 1/1 anonim ***** válasza:
SZTE GTK-t tudom javasolni. Én is ide járok, elsőéves vagyok. Ugyan gimiben nem voltak közgazdasági tárgyaim, de szerencsére minden vizsgám sikerült.
2018. jún. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!