Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Eü-i Szakiskola után mehetek...

Eü-i Szakiskola után mehetek majd egyetemre?

Figyelt kérdés

Azt tervezem, hogy miután 2 év múlva befejezem az eü-t, megkapom az OKJ-t 3 év után, és még 2 évet maradok, hogy érettségit szerezzek, egyetemre megyek majd, hogy patológusnak vagy valami ilyesminek tanuljak (még nem döntöttem el, de van rá időm).


Nos, pénteken valaki kioktatott engem, hogy nem mehetek egyetemre így, hogy szakiskolában vagyok. Szerintem de, kicsit elbizonytalanodtam...



2018. jún. 3. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy mehetsz egyetemre
2018. jún. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érettségi után mehetsz, nem is pazarolnám az időmet OKJ-ra.
2018. jún. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy mehetsz felsőoktatásba, ha van

érettségid -

2018. jún. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szakgimi után mehetnél

(Szaksuli után meg csak

ha megvan az érettségi)

2018. jún. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


Nekem se tetszik, de amellett, hogy így alakultak a dolgok, a szociális gondozó és ápoló OKJ-val majd szinte bárhova el tudok majd menni dolgozni ha nagyon rá leszek szorulva.


Utána azt terveztem, hogy elvégzek egy sima masszőr OKJ-t, mivel már óvodás korom óta masszírozok mást, így könnyen megy, viszont nem lenne kedvem egész életem át csinálnom, szoc. gondozóhoz pedig annyira sincs kedvem. Meg aztán, nem mintha annyira nagy karriert futhatnék be patológusként, de engem mégis jobban vonz.

2018. jún. 3. 14:27
 6/6 anonim ***** válasza:
ugye azt tudod hogy patologushoz orvosi egyetem kell? :D az meg szakiskolábol elég nehézkes lesz már cska a bekerülés . ha komolyan orvos akarsz lenni akkor hagyjad az okj-s szarokat csak rengeteg időt és pénzt vesz el az életedből.
2018. jún. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!