Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetek-e nappali tagozaton...

Lehetek-e nappali tagozaton OKJ-s?

Figyelt kérdés
Érettségi után egy évet OKJ-n töltöttem egy olyan szakma tanulásával, amit nem kellett volna, mert nem nekem való. A vizsgán szerezhetek rész-szakképesítést is. Jelentkezhetek nappali tagozaton egy másik irányban, ha ezt a vizsgát sem most, sem a pótvizsgán nem teszem le?

2018. jún. 5. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen 25 éves korodig 2 OKJ-s képzés ingyenes. Ha masik iskolába mesz ott annyi hogy nem 1 évet fogsz tanulni hanem 2öt
2018. jún. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ugyanabban az iskolában szeretném. Azt mondták, hogy van egy feltétele. A titkárnő azt mondta, hogy menjek vissza a szóbelim napján és kérdezzem meg újra, mert nem tudja, hogy a kizáró ok az egy már korábban elvégzett sikeres OKJ vizsga, vagy hogy kizáró ok-e az az egy év amit már letöltöttem most. (Ennek a vizsgája nem sikerült.)


Azt mondta a titkárnő, hogy megkérdezi azokat akik tudnak erről valamit. Szóval most 22-ig azon parázok, hogy felvehetnek-e ugyan oda, de másikra, ha már 1 évet oda jártam, de nem sikerült most a vizsgám.

2018. jún. 5. 12:01
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha minden igaz erre válaszoltál az előbb is. Mindössze én csak leírtam, hogy mi történt ha netán nem érhető, akkor elnézést kérek és köszönöm az előző választ is.
2018. jún. 5. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!