Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mehetek szóbelire? Az emelt...

Mehetek szóbelire? Az emelt szintű törim 19pontos lett, az első rész 12 pontos, az esszék 7.

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam, hogy 12 ponttal már lehet menni szóbelizni, de máshol azt írta, hogy a 12 pont mindkét vizsga részből meg kell, hogy legyen. Esetleg valaki tudna segíteni?

2018. jún. 6. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Off: Ha 19 pontosra tudtad megírni miért vállaltad be?
2018. jún. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, elég ha összesen megvan a 100-ból a 12.

Az idei emelt töri tényleg ennyire gáz volt?

2018. jún. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt hittem jobban fogom tudni. Így jártam.
2018. jún. 6. 12:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is osszesen kell a 12. Ugy tudom, csak idegen nyelvbol van az a szabaly emelten, hogy minden vizsgaresznel 12%-ot kell elerni.

(Ha torinel van is, maximum szazalekot neznek ott is, nem pedig pontot. Szoval az elso es masodik resznel is 12%-nak kell meglennie. De nem hiszem, hogy ez igy van.:)

2018. jún. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló! Igen, ennyire rosszak, a mi sulinkban a többi tantárgyhoz képest elég gyenge lett, még akik nagyon jók voltak belőle azok sem tudtak 80%ot elérni.
2018. jún. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Összesen kell az egész írásbelinek 12%-ot elérnie (ahogy írták, az emelt idegen nyelv kivételével).
2018. jún. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!