Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy év alatt emelt kémia...

Egy év alatt emelt kémia érettségi?

Figyelt kérdés
11.es vagyok. 9-10ben tanultam kémiát, de ebben az évben nem. 5ös voltam belőle de a tudásom még hiányos. Egy év alatt fel tudneķ keszülni úgy egy emeltre hogy legalabb 60% legyen?
2018. jún. 6. 17:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Természetesen járnék magántanárhoz.
2018. jún. 6. 17:39
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze simán. Főleg ha már nyáron el is kezded és komolyan is veszed
2018. jún. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is támogatom a nyáron való elkezdést. A jó magántanár sokat ér. Ha van kapacitásod ezek mellett, akkor eljárhatsz érettségi előkészítőre is, amit sok egyetem hirdet. Én annó az ELTE előkészítőjén voltam magántanárhoz való járás mellett, és sokat segített. :)
2018. jún. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Egyébként, ha érdekel, én szívesen küldök tanári jegyzetet, annyi hogy kézzel írott, de jóval több van benne, mint a mozaikosban vagy akármelyik másik tk.-ben. Én ezekből tanultam. 69% lett az írásbelim, de a lett a csoportunkban 52,53,62,66,81,84,84,88,91, legalábbis én ezekről tudok, szóval sokan bőven felülteljesítettek engem. A szóbeli meg köztudottan felhúzza egy kicsit az eredményt. :)
2018. jún. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Simán.

De a helyedben a számításokat elkezdeném a nyáron, hogy azzal már ne 12. év közben kelljen molyolni.

2018. jún. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!