Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen ez a helyesírás szótár?

Milyen ez a helyesírás szótár?

Figyelt kérdés

Az akadémia kiadótól ez a keménykötéses kél borítójú.

[link]

Erre gondolok. Megéri? Mennyire jó? Mikori kiadás? Meddig jó? Most megyek középsuliba. Mikor fog ez változni? Mármint meddig érvényes az ami benne van? Érdemes megvenni?


2018. jún. 6. 20:40
 1/1 anonim válasza:
Ha nem tervezel komolyan irodalommal foglalkozni vagy helyesírási versenyekre járni és spórolni szeretnél, szerintem felesleges csak azért újat vásárolni. Az előző, 11. kiadás, ami annyira sokban azért nem különbözik, fent van az interneten (MEK), ingyen letölthető ( [link] Gimiben nem is nagyon emlékszem, hogy használtam volna, áltsuliban akkor volt rá szükségem, amikor helyesírási versenyre készültem. Sokan mondják, hogy "illik", hogy legyen legalább egy példány a házban, de hát nem ettől lesz valaki az ember, hogy mi porosodik a polcán. :)
2018. jún. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!