Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógyszerész vagy informatikus...

Gyógyszerész vagy informatikus legyek?

Figyelt kérdés

Gyógyszerész vagy informatikus (pl.: programozó) legyek?

Nem tudom eldönteni.. Szeretem a kémiát, biológiát, informatikát és a matekot is (bár a matekból nem biztos, hogy menne az emelt)

Kémia érettségi felkészítőre járok már egy jó ideje

(jövőre kell majd faktot választani)

csak nem tudom eldönteni, hogy informatikus, vagy gyógyszerész, esetleg orvos legyek, mert a kémia nehezen megy (ha csak az "alapvető" dolgokra kérdeznek rá, amik konkréten le vannak írva a könyvbe, vagy nem kell túlságosan túlgondolni, akkor megy, de ha valami bonyolultabb összefüggést kéne tudni, akkor az már nem megy, számolások mennek)

az informatika, programozás tetszik és érdekel, bár még csak most kezdtem el az emelt info programozást tanulni (szóval nagyon nagyon az alapoknál vagyok)

gyógyszerész szakmának mennyire van jövője? akár 25-30 év múlva is értékes lesz a gyógyszerészi diploma? el lehet majd vele helyezkedni?

informatikusokat programozókat mennyire keresnek?

melyik szakma fizet jobban?


2018. jún. 7. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:
66%
Programozókat halásszák nem keresik, nagyon nagy hiány van belőlük. Őszinte leszek te döntsd ha pénz kérdése akkor informatikus, ha meg ,,lelki" döntés akkor gyógyszerész, gyógyszerésszekre mindig lesz szükség.
2018. jún. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!