Milyen OKJ-ra menjek?

Figyelt kérdés

Az érettségim nem lett túl erős, 4-es lettem mindenből, matekból 3-as viszont szeretnék tovább tanulni. Sajnos még mindig nem tudom mi szeretnék lenni, mert semmi nem fog meg igazán. Jelenleg dolgozom és kihagytam egy évet, de szeptembertől már tanulni szeretnék és érdekel szerintetek milyen irányba menjek tovább, melyik okj érné meg.

20/L



2018. jún. 11. 07:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi erdekel?
2018. jún. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ez így elég nagy buktató lehetsz, ha azon gondolkodsz, mi éri meg. Ami informatikával kapcsolatos azok nagy része megéri, de nem biztos, hogy van érzéked hozzá. Szóval előbb azt próbáld megfejteni mi az a téma, ami a legközelebb áll hozzád, hogy legyen valami kiindulási alap.
2018. jún. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*lehet :D elírtam
2018. jún. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolatolvasásra akarsz kényszeríteni minket, hogy kitaláljuk, mi az, ami érdekel és örömmel tanulod?

.

"melyik okj érné meg"?

Az, amit érdeklődéssel tanulsz, aztán szívvel-lélekkel ténykedsz benne.

Hiába írják, hogy X szakma jól fizet, ha gyakorlója nem tud tisztességes munkával, átlagon felüli eredményeket felmutetni.

2018. jún. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!