Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha pszichológián önköltségesre...

Ha pszichológián önköltségesre vesznek fel, akkor később van lehetőségem átmenni államilag támogatottra?

Figyelt kérdés

2018. jún. 12. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Főszabály szerint igen. Viszont ehhez egyrészt az kell, hogy az államilag támogatott helyeken üresedés legyen, másrészt pedig az, hogy az intézmény belső szabályzata ezt lehetővé tegye. Arról nem is beszélve, hogy ilyen helyzetekben nyilván mindenki pályázna az állami helyekre, tehát igencsak jó átlagot kell produkálnod.
2018. jún. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elméleti esély van rá, de erre alapozni felelőtlenség, KELL B terv.
2018. jún. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Biosz emeltet csináltam, mert lesz anatómia is a tantárgyak között, szóval teljesen át van gondolva a taktika, nyugi😘
2018. jún. 13. 19:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Kitörölheted a biosz emelttel igazából és ezt nem bántásból mondom. Én is azzal jöttem, hát nem mondom, hogy sokáig volt értelme. Úgy az első előadás második feléig. Azért remélem, hogy statból sem vagy rossz, azon szoktak sokan elbukni/lerontani az átlagukat.

De ha szorgalmad van, akkor rendben leszel, itt is mindent a nulláról kezdenek, legfeljebb futólépésben. De meg tudja bárki csinálni, ha ráfekszik és érdekli/akarja, emiatt nem kell aggódnod. :)

2018. jún. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem semmi közöm nem volt a bioszhoz aza anatomia óra előtt és mégis 4-es ett a vizsga de vértizzadtam érte, most kíváncsiságból megnéztem az emelt biosz érettségit és hát egy viccnek tűnik..:D
2018. jún. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!