Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdálkodás és menedzsment...

Gazdálkodás és menedzsment szakra ha informatika az 5. érettségi tantárgyam az megfelelő?

Figyelt kérdés

Lehet 5. érettségikéntnaz informatikát választani, ugye?(közép szinten a matek magyar töri nyelv mellé +1 választhatóra gondolok)

Ahogy olvastam igen, de szeretnék meggyőződni róle, hogy nem értettem-e félre. Köszönöm!:)


2018. jún. 19. 15:59
 1/3 anonim válasza:
100%

Lehet, mert leszarják, mi az. Mehetsz bioszból is akár.

Viszont ha közgét vagy nyelvet választasz, akkor nézik a tárgyakhoz.


Viszont, ha nem duplázol, akkor persze beszámít.


Nem tudom, mennyire voltam érthető.

2018. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Az a lényeg, hogy a felvételi tárgyak közül legalább kettőből legyen érettségid és neked meg is lesz, hiszen matekból, töriből és nyelvből is kötelező érettségit tenni, így teljesen mindegy, hogy 5. tárgynak mit választasz.
2018. jún. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Emelt matek-töri-magyar-angol-5. Infó.. így lesz az érettségim.

Igen, érthető volt.:)

Köszönöm a válaszokat

2018. jún. 21. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!