Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyermekekkel szeretnék foglalk...

Gyermekekkel szeretnék foglalkozni. Lehetőségek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Már elkezdtem a középiskolát 1 éve (szakmát tanulok + érettségi). Már nagyon régóta van bennem egy olyan érzés, hogy gyermekekkel szeretnék foglalkozni felnőtt koromra. Gondolkodtam azon, hogy szívesen lennék általános iskolai tanárnő, vagy akár óvónő. Csak ott rontottam el, hogy nem tanultam olyan fényesen, mindig hármas és négyes között voltam. Emiatt azt érzem, hogy a diploma sem igen sikerülne. Ettől függetlenül gyerekekkel szeretnék foglalkozni. Milyen lehetőségeim vannak? Esetleg van olyan szakma, amit meglehetne idő közben még szerezni? Egyetemre / főiskolára nem szeretnék menni tanulni.



2018. jún. 21. 20:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Van esetleg valamilyen OKJ-s képzés amit érettségi után ellehetne végezni?
2018. jún. 21. 20:42
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kisgyermekgondozó-nevelő OKJ-vel szerintem tudsz menni bölcsibe, meg talán oviba kisegítőnek. 2 éves a képzés.
2018. jún. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pl. Dajka -
2018. jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Óvodai dajka
2018. jún. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! ☺😊
2018. jún. 22. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!