Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kaptam egyedi hiánypótlási...

Kaptam egyedi hiánypótlási felszólítást, de még nincs középiskolai bizonyítványom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt írják, hogy ha nem pótolom 8 napon belül, de legkésőbb július 11-ig, akkor nem számítják be a pontokat. De én csak 28-á kapok érettségi és középiskolai bizonyítványt egyszerre. Elvileg a 8 napon belül 27-e. és most félek, hogy nem számítják be a pontokat. Mit kéne tennem?kérjem ki hamarabb a bizonyítványt az iskolától?

2018. jún. 21. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz a 8 nappal, az csak egy sablon szöveg. Júli 11 a hiánypótlás. Nem te vagy az egyetlen, akinek még nincs középiskolai bizonyítványa vagy nyelvvizsgája. Kb senkinek sincs.
2018. jún. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ja. júl 11 a határidő. de ha annyira gyorsan akarod feltölteni, akkor kérj tanártól másolatot.

speciel én nem is kérte, de pót ofő lefénymásolta minden továbbtanulónak

2018. jún. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, miért csak

huszonnyolcadikán kapjátok meg

a bizit ?

2018. jún. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
A szóbelik már megvoltak?
2018. jún. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

27-én szóbeliztem, 28-án kaptam meg mindkét bizimet

#3-as, mert sajnos a mi sulinkban ennyire gyökerek, hogy nem kapjuk meg hamarabb. Végül az osztályfőnök lefénymásolta, de azért feltöltöttem a rendeset is, biztos, ami biztos....

2018. júl. 5. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!