Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felnőtt érettségit 1 év alatt...

Felnőtt érettségit 1 év alatt lerakhatok, max 2 év alatt, ha 8 általánosról van csak bizonyítványom? Ha igen hol? Vagy milyen lehetőségeim volnának így?

Figyelt kérdés

Lehetőleg írjatok olyan helyet,ami már bevált nektek,vagy ismerősötöknek .


Esetleg,ha az árról is tudtok mondani valamit ,azt is megköszönném.


Köszi a válaszokat!


2018. máj. 11. 10:49
 1/5 A kérdező kommentje:
*felnőttként
2018. máj. 11. 10:50
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2 év alatt van rá lehetőséged, keresned kell egy olyan esti iskolát, ahol van lehetőség arra, hogy 1 év alatt 2 évet végezz el. Helyet nem írok, mert egy települést se adtál meg, de a google-n nagyon sok találatot fogsz kapni.
2018. máj. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehetőleg fejér megyében szeretném letenni,ott érdekelne elsősorban,de nem akadály esetleg még Budapest sem.
2018. máj. 11. 10:52
 4/5 A kérdező kommentje:

Épp akkor írtam,amikor te,mert én is észrevettem,hogy hiányzik a hely.

Na most már nem egyszer rákerestem , e-maileztem is , 9.osztálytól akarták,hogy menjek,mármint oda tettek volna be,de nekem munka mellett nincs ennyi időm.


Ezért kérdezem itt,hogy aki tud ilyen iskolát az írja meg nekem..Köszi.

2018. máj. 11. 10:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha van szakmunkás bizonyítványod akkor 11.-ben kezdhetsz.

Ha van gimis 9. éved akkor kezdhetsz 10.-től.


Ha csak 8 általánosod van akkor marad a 9.

2018. máj. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!