Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt angol és emelt biológiáv...

Emelt angol és emelt biológiával milyen továbbtanulási lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
Pszichológiát néztem ki, és arra is szeretnék jelentkezni, de a családom másban gondolkozik, s kíváncsi lennék, hogy ezekkel a tantárgyokkal mit jelölhetnék meg.

2018. jún. 22. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
A pszichológián kívül szóba jöhet még a tanári is. De azt a szakot válaszd, amit te szeretnél, nem a szüleid fognak helyetted tanulni.
2018. jún. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 10.-es vagyok és én is ezekből akarok menni emeltre a pszichológia miatt. Amúgy nem tudom, a tanári biztos szóba jöhet még, ahogy az előttem válaszoló írta... De ha pszichológiára akarsz menni akkor arra menj. Az én családomban sincs mindenki teljesen megbékélve azzal hogy erre akarok továbbmenni de én már döntöttem. Szóval ha tényleg ez érdekel akkor ne hagyd magad lebeszélni róla :D
2018. jún. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!