Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen továbbtanulási lehetősé...

Milyen továbbtanulási lehetőségeim vannak emelt magyarral, törivel, angol szakon, nyelvvizsgával?

Figyelt kérdés
Tudnátok olyan szakokat ajánlani, amelyekhez ezek a tárgyak kellenek. Valami olyan kéne, ami nem büfé és ruhatár szak, de kreatív, kommunikatív, igényel nyelvtudást és van rá kereslet. Egy angol szakos osztályba járok és jelenleg még mellette magyar és történelem fakultációra járok, még rajzból vagy informatikából akarok ötödik tárgynak érettségizni és most csinálok közép szintű nyelvvizsgát angolból. És nem tudom, hogy hova tudnék ezzel majd továbbtanulni. (most még 11.-es vagyok )
2011. jan. 30. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem teljesen tudom, hogy jövő érettségikor mik lesznek a pontszámításban. De várható hogy az érettségi értéke relatíve csökkenni fog és a plusz pontszámok többet fognak érni. Az emelt csak akkor jó ha kb70-80százlékos lesz különben ha annál szarabb akkor inkább érdemes lenne köpet jól megcsinálni.


Egyébként ezzel sztem jó esélyed van bekerülni valami jobb szakra. Bár az furcsa hogy kommunikálás, meg nyelvhasználatot szeretnél, de ne büfé szak legyen.

De van egy ismerősöm, a BKF-re jár és ott igazából üzletembereket képeznek. Sztem az eléggé változatos és kreatív. Ott nézegesd a szakokat hátha megtetszik valami.

2011. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!