Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hasznos egyetemi karok amikkel...

Hasznos egyetemi karok amikkel viszonylag könnyú elhelyezedni?

Figyelt kérdés
Jövőre érettségizem és nem tudom mit kedzjek magammal utána. Jól rajzolok, tanulásban is jó vagyok, de nem igazán tudom miben szeretnék elhelyezkedni. Valamit tudtok segíteni? Ti hogyan döntöttétek el ezt?

2018. júl. 3. 16:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
mérnöki/eü/gazdasági karok közül igazából bármelyik mehet jó majdnem bármelyik :D
2018. júl. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Picit kifejted ezeket? Gondolkoztam valami építészmérnöki-építőmérnöki karon, de túl sok jót nem láttam róla.
2018. júl. 3. 16:22
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézegesd a felvit és gondolkozz, hogy melyik az a szakma amiben hosszú évekig el tudod magad képzelni. Az elsőnek igaza van, ezekkel tényleg könnyű mostanában. De én pl gyógypedagógiára járok, az is hiányszakma (csak a fizetés kevés).
2018. júl. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A gyógypedagógiáról tudsz mesélni? Mik kellenek hozzá?
2018. júl. 3. 16:42
 5/15 anonim ***** válasza:
16%
orvos, mérnök(nem mind, pl agrármérnök ilyenek nem), reál szakos tanár, egészségügy, informatika
2018. júl. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

Attól még, hogy egy szakmában könnyen el lehet helyezkedni nem biztos, hogy sikeresebb leszel mintha egy olyan "büfé szakra" mennél, ami kifejezetten bejön.


Pl.: Most nagy megy a programozás és elvileg bármiből lehet programozó, de a gyakorlatban rengetegen vannak akikről hamar kiderül, hogy semmit sem fognak elérni a szakmában.

2018. júl. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
11%

Helyedben a rajztanárt választanám.

Bár eléggé kevés az információ.

2018. júl. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó a kérdező olyan szakot kért amivel el lehet helyezkedni:-D a rajztanár nem pont ilyen:-D
2018. júl. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Imádok rajzolni és tehetségem is van hozzá, de rajztanár tényleg nem valami bíztató. Inkább egy fontos hobbimnak tartom :).
2018. júl. 3. 19:26
 10/15 anonim ***** válasza:
Én építőmérnökire járok, írj nyugodtan, ha van valami kérdésed. :)
2018. júl. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!