Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Klebelsberg ösztöndíjnál...

A Klebelsberg ösztöndíjnál mennyi iskolából lehet választani diplomázás után?

Figyelt kérdés
Három megyét meg kell jelölni, de az iskoláról mi dönthetünk majd?

2018. júl. 3. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg beosztanak minket, de vannak feltételek, meg volt arról szó, hogy mi is megválaszthatjuk. Amúgy kb. senki nem tud még semmit, mert még szerintem senki sem végzett a hosszú tanítási gyakorlatával. Vagyis vagy most vagy jövőre fog végezni az első "kör".
2018. júl. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt irtak emailben, hogy lehet valasztani, attol fugg, hogy mennyi iskolaba nem talalnak majd szaktanart. Igy nem is merem megkockaztatni
2018. júl. 5. 10:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem még van 2 évem, de én simán megkockáztattam. Amúgy is csak annyi ideig kell abban a suliban tanítani, amennyi félévben ösztöndíjat kaptál, és gondolom, ha van valami probléma ott, simán lehet áthelyezést kérni vagy keresni másikat. Azért az a havi 25-50-75 ezer nagyon nem rossz, de én örülök, ha valaki nem kockáztat, mert minél kevesebben kérik, annál kisebb az az átlag, amennyitől a pénzt kapjuk. Sajnos eddig minden félévben nőtt ez a szám. :(
2018. júl. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
En inkabb nem kockaztatom, hogy egy falusi altalanos iskolaba tegyenek tele rossz gyerekkel, hanem ha fel evbe telik is, de jo allasom legyen
2018. júl. 5. 10:40
 5/5 anonim válasza:
Azt is be lehet jelölni, hogy milyen típusú iskolában szeretnél tanítani, ha gimnáziumot jelölsz, akkor gimnáziumba raknak :)
2018. júl. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!