Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a mechatroni...

Mi a véleményetek a mechatronikai mérnök szakról?

Figyelt kérdés
Igazából mindenki véleménye érdekel, aki ismeri, arra jár / járt. Minden vélemény érdekel, mint az egyetem, mint az egyetem utáni lehetőségek, akár más szakokhoz hasonlítva is. Szóval a témában minden jöhet. Jövőre leszek 12.-es és gondolkodom ezen a szakon.

2018. júl. 8. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem oda járok, de én azt hallottam, hogy a magyar munkáltatók azt szokták mondani, hogy "inkább egy profi villamosmérnök ÉS egy profi gépészmérnök, mint egy felületesebben, de mindkettő területet ismerő mechatronikai mérnök".

Ezzel szemben a felvi.hu statisztikái szerint a mechások 1-2 százalékkal jobban keresnek és többen találnak állást említett társaiknál, szóval nem tudom.

Az biztos, hogy ennek az ágazatnak elég sok pozitív dolgot tartogat a jövő, de ezzel a 3 diplomával mind nagyon jól el lehet helyezkedni, szóval szerintem inkább érdeklődési alapon válassz.


Aztán remélem olyan is ír aki nem csak hallott ezt-azt.

2018. júl. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igen engem is érdekelne pár ember véleménye, aki tapasztalatairól be tudna számolni :)

De köszi neked is.

2018. júl. 8. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!