Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha pszichológus szeretnék...

Ha pszichológus szeretnék lenni, de nem vagyok jó bioszos, akkor esélytelen, hogy elvégezzem ezt a szakot?

Figyelt kérdés

Pontosabban nem igazán tanulom a bioszt, mivel nagyon nem is érdekel, de a biosztanárom nem is vár el sokat tőlünk. Nem vagyok jó a reáltantárgyakból, magyarból, töriből viszont igen, amik úgy tudom szintén lehetséges felvételi tárgyak. Van esetleg olyan, aki nem felvételizett bioszból és nem is volt faktos, de mégis most pszichológiát hallgat, vag már el is végezte. Tényleg feltétlenül biológia kell egy bölcsészszakra?

17l



2018. júl. 8. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
14%

Miért kéne már biosz?

Magyar és töri pl. pont jó...

Matek is csak akkor akadáj, ha diszkalkuliás vagy, kb. kimerűl a statisztikában.

2018. júl. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod

És az ilyenek, hogy anatómia, ezek megtanulhatók egy nem reálbeállítottságú embernek, aki mellesleg jó aggyal rendelkezik

2018. júl. 8. 19:17
 3/8 A kérdező kommentje:
?
2018. júl. 8. 19:18
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Pszichologian azert nincs olyan hu de durva anatomia, mint pl orvosin. Menni fog, nyugi.
2018. júl. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem esélytelen. Én sosem erőltettem magamat túl középiskolában biológiából,mégis tudtam teljesíteni a biológiával kapcsolatos tárgyakat. Nem egyszerű, kell rá rendesen készülni, de nem teljesíthetetlen. Igazából hozzáállás kérdése. (Egyébként az alapképzés alatt elég sokszor felteszi az ember magának az utolsó kérdésedet)
2018. júl. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Anatómiához nem kell semmi, csak idő és kitartás.
2018. júl. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2018. júl. 9. 22:52
 8/8 anonim ***** válasza:
86%
Én sem voltam jó bioszos, de kicsi energiabelefektetéssel simán 4-5tel teljesítettem az anatos tárgyakat:)
2018. júl. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!