Van esélyem bejutni?

Figyelt kérdés
Kolozsvárra szeretnék jogi egyetemre menni de pont csak hogy átcsúsztam az érettségin,van esélyem?

2018. júl. 9. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
21%

Szóval jogra akarsz menni színkettes érettségivel?

Sőt, egyetemre/főiskolára akarsz menni színkettes érettségivel?

Azzal sehova nem vesznek fel, mert nem éri el a minimum ponthatárt, ami 280, bármilyen irányból nézzük.

2018. júl. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jogra felvételi van Kolozsváron, elég kemény logikai feladatokkal. Ha 2-es érettségiid voltak, aligha tudod azt teljesíteni.
2018. júl. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát,igazábol Romániában érettségiztem,itt pedig ugye 6os kell hogy átmenjen az ember,annyi lett körülbelül
2018. júl. 10. 09:46
 4/7 A kérdező kommentje:
Láttam a tavalyi felvételi jegyeken hogy volt akinek hasonló átlagja volt,nem tudna valaki küldeni példát hogy mik lehetnek felvételin?
2018. júl. 10. 10:01
 5/7 anonim ***** válasza:

50%-ot számít az érettségi átlag, 50%-ot a logikai teszt. 20 magyar hely van.


Itt egy teszt: [link]


Ezt nézd meg, hány %-ra tudod megoldani.


Ha romániai vagy, lehet esélyed bejutni, mert azért nehezebb ott elérni a 6-ost, mint Magyarországon a 2-est, de abból a logikai feladatsorból azért egy 8.5-et meg kellene csinálj.

2018. júl. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy ha kicsit googleznél, akkor visszamenőleg megkapnád még a '16, '15, '14-est is.
2018. júl. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Húú,nagyon szépen köszönöm
2018. júl. 10. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!