Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha büdösen, mosdatlanúl és...

Ha büdösen, mosdatlanúl és enyhén ittasan járok majd be egyetemre, azért kirúghatnak, vagy csinálhatnak valamit?

Figyelt kérdés
Ha a tanulmányi eredményemmel, s magatartásommal semmi probléma...

2018. júl. 11. 19:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
71%
Oké, de ehhez miért kell enyhén ittasnak is lenni?
2018. júl. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Az enyhén ittasság azt jelenti, hogy általában úgy kezdem a napot, hogy legúrítok 1, vagy kettő keserűlikört.

Mert azt kapok ingyen az egyik hajléktalan csávótól.

És bevallom, szeretek kicsit ittas lenni... Perszeerről le tudok mondani.


A koli nem tudom hány éves korig érhető el, de diák meló csak 25 éves korig, ha jól rudom. Arról már lekéstem.


A diákhitel az egy jóötlet, de nem tudom mik a feltételei...

Ez a szabad felhasználású a diákhitel 2?


Csak onnatól, hogy felveszem, már nem szabad kibuknom, ami elég nagy elhatározás sajnos nekem...

2018. júl. 11. 20:51
 13/24 anonim ***** válasza:
84%

És az esetleg eszedbe jutott már, hogy elmenjen dolgozni?

Vannak gyárak, amik szállást is biztosítanak. És mellette levelezőn tudnál tanulni.

2018. júl. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
98%
Aktív hallgatói jogviszonnyal 25 felett is dolgozhatsz diákmunkásként, csak passzívként nem. Általában a kolinál sincs korhatár, de olyan előfordulhat, hogy csak a nappalisok kaphatnak kolit.
2018. júl. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Összesen eddig kb. 1.5 évet dolgoztam különböző gyárakban...

Nem lehetne a három műszak mellett elvégezni egy levelezős szakot sem, ezt hidd el.

Illetve ami engem érdekel az nem is indul levelezőn.


Hol írtan, hogy nem dolgozom? Szerinted pl. hogy netezek?

Most részmunkaidős állasom van.

2018. júl. 11. 21:00
 16/24 A kérdező kommentje:
Köszi 91%, akkor ennek a koli rendszernek utána olvasok.
2018. júl. 11. 21:02
 17/24 anonim ***** válasza:
77%
Semmi retorzió nem érne, esetleg ha kirívóan koszosan, büdösen jelennél meg órán.(értsd fekete a bőröd a kosztól vagy folyik a zsír a hajadról.) Az egyetemisták közül is sok az igénytelen, aki több napos arcszőrzettel vagy zsíros hajjal jár suliba. Olyan meg nagy részünkkel szerintem előfordult, hogy egy-egy előadásra másnaposan, alkoholszagúan mentünk. (Így írtam 4-es pótzh-t, ahol a mellettem ülő is olyan büdös piaszagú volt, hogy majdnem berúgtam még egyszer tőle..) Ahogy az sem példátlan, hogy néhányan ha lyukas az órarendjük bedobnak 1-1 sört az órák közötti szünetben. (Valahol állítólag már szondáztattak előadás előtt, én ezt nem hiszem el. :D)
2018. júl. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
5%
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy a (főleg idősebb) egyetemi tanároknál igénytelenebb fajtát nehéz elképzelni, legalábbis műszaki területen, ahol én végeztem rengeteg volt.
2018. júl. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
8%
most volt h orbán kritizált egy rendőrtanoncot mert tetkója volt az egyetem meg kiadott egy közleményt h ez nem tilos de az ápolt megjlenés elvárás
2018. júl. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ha az megoldható, hogy reggel az egyetemen bemész a mosdóba és arcot mosol, tiszta pólót veszel fel, akkor nem lenne gond szerintem. Ráadásul a tornateremnél van zuhanyzó, tehát csak akarni kell. Tudsz ott reggel zuhanyozni, öltözőbe átöltözni.
2018. júl. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!