Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Helyileg hol folyik az oktatás?

Helyileg hol folyik az oktatás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelentkeztem az Óbudai Egyetemre villamosmérnöki szakra. Tudnátok abban segíteni, hogy a 3. kerületben vagy a 8. kerületben folyik-e az oktatás? Sajnos nyíltnapra nem tudtam menni. Előre is köszönöm!

2018. júl. 12. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
A III. kerületben.
2018. júl. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ melyik telephelyre jelentkezel. Ha Óbudára, akkor 3. ker, ha Tavaszmezőre, akkor 8. ker. Majd küldenek egy levelet, amiben kiválaszthatod, hogy te melyikre szeretnél menni. Eddig olyanról nem hallottam, hogy a másikra vették volna fel, és nem oda amit ő jelölt be. De ha megesne, akkor is lehet írni levelet a tanulmányi osztálynak, hogy neked csak az egyik a megfelelő, és tegyenek át oda (természetesen szépen megfogalmazva, udvariasan.)

Nézd meg melyik szakirány(ok) érdekelnek leginkább. Ha az erősáramúak (automatika, energetika) akkor célszerűbb a 3. kerületbe jelentkezni, ha viszont a gyengeáramosok (hírtech, műszer, alkatrész) akkor pedig a 8. kerületbe. Van átjárás a két hely között, de egyszerűbb ha már kapásból ott kezded, ahol be szeretnéd fejezni a képzést. Meg bár elméletileg mindkét helyen ugyanazt oktatják, de nem teljesen (de nagy hátrányát nem fogod érezni, ha rájössz hogy téged inkább a másik telephely szakirányai érdekelnek majd, annyi, hogy az első év utáni nyáron vedd át, hogy ott hogyan tanulták a dolgokat, olyan hatalmas eltérések nem lesznek)

Ha viszont még nem tudod mi érdekel, akkor válaszd azt amelyik közelebb van hozzád.

[link] tessék tájékozódni!

2018. júl. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!