BME VIK villamosmernoki karara iden milyen ponthatarokat lehet varni? Kevesebben jelentkeztek mint tavaly, es tavaly 360 volt a pont. Nekem 374 van, kicsit parazok.

Figyelt kérdés

2018. júl. 16. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
VIK-en 1245-ről 1645-re növekedtek a férőhely számok, a villamosmérnöki karon igaz, hogy villamosmérnöki karnak nem változtak a férőhely számai, de szerintem csökkenni fognak a pontok. Emelt érettségik nem voltak könnyebbek, mint a tavalyiak, kevesebben is jelentkeztek, tuti nem fog 14 ponttal megugrani ;).
2018. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt dolog, hogy egyáltalán elérje a 370-et. Már évek óta 360 körül mozog. Az az igazság, hogy így is maradnak helyek. Sokan vannak magas pontszámmal, de nagyon sok a férőhely. Az átlagpontszám 420 körül szokott lenni (én nem is ismerek olyat, aki 400 alatt volt).
2018. júl. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
Nem olyan menő szak (sajnos). 365 fölé nem fog menni az biztos. Sokan mechára vagy energetikára jelentkeznek a jók közül. És MSc-n átjönnek. Azt viszont nem értem, hogy a gépész miért annyira népszerű...
2018. júl. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!