Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 40 évesen már tényleg lekéstem...

40 évesen már tényleg lekéstem arról, hogy elkezdjem a pszichológia alapképzést?

Figyelt kérdés

Ez volna a második diplomám, és nagyon érdekel.

Konkrétan a klinikai szakpszichológia érdekel.


2018. júl. 20. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem késtél el vele, de 50 éves korod előtt nem tudod elvégezni ezt a képzést.:) Ha megéri neked, akkor vágj bele,ha nem, akkor pedig könyvekből tanulhatsz hobbi szinten bármit.
2018. júl. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmiről nem késtél le. Ha úgy érzed, hogy tudsz tanulni 10 éven át, akkor hajrá.
2018. júl. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Bocsi az offért, de ha nem csúszik, akkor nem csak 8 év?
2018. júl. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
A tanulásról lehetetlen lekésni.
2018. júl. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

3-as en ugy tudom, hogy 3 ev alap, 2 mester, 4 ev a klinikai (es klinikaibol lehet utana meg terapeuta is az 2 ev)

szoval osszesen 9 ev :)

2018. júl. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
27%

Semmiről sem késtél le!! Ha az érdekel, vágj bele nyugodtan!

Ha úgy érzed amiatt bizonytalanodsz el,mert nincs hozzá elég erőd,kitartásod, vagy félsz, hogy mások lenéznének,hogy most kezded el,kérj erőt kitartásért Istentől és bátorságot, hidd el segíteni fog,mert azt szeretné,hogy boldog legyél!


Kezd el nyugodtan, próbálj meg előre gondolni, hogy inkább 40 évesen kezd el,mint utána 50 évesen döbbenj rá,h bakker de buta voltam,h amikor még volt rá időm és energiám nem kezdtem el! :S


Hajrá!

2018. júl. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!