Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 1 éves "gyorstalpaló" szociáli...

1 éves "gyorstalpaló" szociális gondozó OKJ-vel és 1 éves "gyorstalpaló" OKJ gyógypedagógiai segítő munkatárs OKJ-vel el lehet helyezkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt szeretném megkérdezni Tőletek, hogy 1 éves OKJ-vel el lehet otthon helyezkedni? ( 2 évesre is van lehetőség, de igazából a korom miatt, inkább a gyorsabb 1 évest választanám. Szerintetek ez hülyeség? 29 éves vagyok, 1. OKJ-m lenne, ezért a dilemma.

Kérlek, negatív kommenteket ne írjatok, tisztában vagyok vele, hogy későn kezdem el a tanulást, de bízom benne, hogy még nem túl késő.

Köszönöm mindenkinek a választ!



#OKJ #tanfolyam #képzés #segítő #szociális gondozó #OKJ képzés #OKJ gyógypedagógiai asszisztens képzés
2018. júl. 22. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem el lehet és a szoc.gondozónál meg főleg nem számít a kor, meg ott jobb is az érettség - fiatalok nem is szívesen pucolják ki a xarból az öregeket -, de a gyógyped.-re is szükség van, csak az szerintem protekciósabb állás, mint a gondozó, amivel házaknál is vállalhatsz melót meg külföldön is keresett, mivel Európa népessége elöregedőben van, meg Magyarországon is rengeteg az idős, akikről nem gondoskodnak már a Y-generáció gyermekei, inkább megfizetik, csak ne nekik kelljen csinálni.

2018. júl. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sosem késő elkezdeni tanulni bármit is kedves kérdező :) Ismered a mondást jó pap holtig :) Még én is tanulok munka mellett pedig korosabb vagyok nálad valamivel :) De egyet nem értek: "el lehet otthon helyezkedni? " Hol az az otthon? :) A lakás, házatokban gondoltad? Egyébként melyik megylben vagy városban probálkozol? Csak mert amit felsoroltál a nagyobb városokban nagyobb eséllyel is indulsz lássd Budapest,Szeged, Győr,Debrecen stb
2018. júl. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért kérdeztem úgy, hogy "otthon", mert külföldön élek, de haza szeretnék menni Magyarországra és nekem az az otthonom. :)

Szeged, Győr, Sopron, Veszprém..ezekre a helyekre gondoltam. :)

2018. júl. 30. 13:42
 4/5 anonim válasza:
Én történetesen szegeden lakom ha szegedre esne a választásod szol vagy irj egy privit és amiben tudok segitek.
2018. júl. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó, írtam privát üzenetet!
2018. aug. 7. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!