Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Testnevelő tanár képzést a...

Testnevelő tanár képzést a Testnevelési Egyetemen vagy az ELTE-n jobb elvégezni?

Figyelt kérdés

Melyik mellett van szabadidőm?

Milyenek a tanárok?

Milyenek maga az egyetemek?



2018. júl. 23. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ELTE-n lesz mellé még e szakod, szerintem azért az jobb. A TE-n csak testnevelő-gyógytestnevelő lehetsz, persze az is szuper, de biztosabb a két szak.Viszont az ELTE-n úgy tudom csak Szombathelyen van tesi. Ennek azért nézz utána. Mindkettő híres egyetem, az ismerősök akik ELTE-re meg TE-re jártak mind elégedettek voltak és szerették. Szerintem a szabadidő nem az egyetemtol függ. Jó beosztással lesz elég időd minden másra is.

Egyébként én is tesire készülök l, ez lesz az egyik szakom.

17/L

2018. júl. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Melyiket választod melle? Én valami egyszerűn gondolkozom, csak nem tudom mi legyen.
2018. júl. 24. 21:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Angol-tesi bár gondolkodom azon is h angol-töri és mellé a TE-n testnevelő-gyógytestnevelő. Mindenképp szeretném a tesit is. Később meg lehet egy edzőit.

Tesi mellé jó lehet a biosz, annak egy része úgyis kell az elmélethez+ természettudományos tárgy és kevés biosz tanár van. (Meg kevés tt-s és reálos tanár van).

Esetleg idegen nyelv. Ők elég keresettek és még különtanítványokat is lehet vállalni.

Neked kell eldönteni. Olyat válassz amit szeretsz, jól megy és később szívesen tanítanád. Szerintem ha nem biosz és nem nyelv akkor is el tudsz majd helyezkedni.

2018. júl. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!