Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Át tudom még kéretni magam...

Át tudom még kéretni magam levelezőre, ha felvettek a szakra?

Figyelt kérdés

Az ELTE-re jelentkeztem magyar-töri szakos tanárképzésre, de eddig teljesen abban a hitben voltam, hogy nem fognak felvenni. Tavalyhoz képest majd' 40 ponttal vitték lejjebb a ponthatárt, így elvileg bőven bent vagyok.

Viszont! Mivel egyáltalán nem szerepelt a terveim között, hogy idén fel fognak venni, így teljesen más irányt vett az életem, emiatt nem tudnám vállalni, hogy vidékről felköltözzek Pestre szeptembertől.


Osztatlan képzésen át tudom magam kéretni levelezőre, vagy legrosszabb esetben tudok úgy halasztani egy évet, hogy a felvételem megmaradjon?



2018. júl. 25. 21:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Passziváltathatod a következő évet, és akkor megmarad még a hallgatói jogviszonyod az ELTE-vel, azonban ha levelező képzésre akarsz átmenni, akkor kezdeményezned kell egy átjelentkezési kérelmet.
2018. júl. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!