Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elektronikai technikus vagy...

Elektronikai technikus vagy mérnökinformatikus (felsőoktatási szakképzésben) éri meg jobban elvégezni, ha utána egyetemre mennék?

Figyelt kérdés

2018. júl. 26. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
Egyik se. Sajnos én elszúrtam 3 évet az egyetem előtt, mert elvégeztem két okj-t. Semmi értelmük nem lesz.
2018. júl. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 palilaci válasza:

Ha kozepsuliba mesz es 4+1 ev alatt van meg a technikusi es az erettsegi, akkor egyertelmuen az. A mernokinfonak bsc szinten van ertelme. Ha mar leerettsegiztel, akkor ne okj-ra pocsekold az idodet, hanem menj egyetemre.

Amennyiben tobbletpontot szeretnel es a ket kepzes kozott gondolkodsz, akkor dontsd el, hogy milyen palya erdekel jobban.

Egy elektronikai technikusi jo alap, ha villamos vagy mechatronikai mernokin gondolkodsz. En azt vegeztem, jovore megyek villanyra, jelenleg ebben dolgozok.

2018. aug. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!