Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen előtanulmányokra,...

Raji97 kérdése:

Milyen előtanulmányokra, olvasni valóra lenne szükségem, ha gazdaságinformatikát fogok tanulni?

Figyelt kérdés
Informatikát tanultam, de gazdasági témákkal csak töri órán találkoztam, de ott is csak elvétve. Szeretnék egy kis előtanulmányra szert tenni a nyár alatt.

#gazdaságinformatika #előtanulmányok
2018. júl. 29. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Matek.
2018. júl. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A matek lesz sok, infóból annyira nem szopatnak, nálunk legalábbis csak 1-2 programot kellett megtanulni használni és pár apróságot azon belül programozni.


A gazdasági része elég, ha csak érdekel. Sokan akkor buktak ki, mikor az első félév infósabb témái után jött a kicsit szárazabb, magolósabb gazdasági oldal...


Amúgy nem tudom, nálatok hogy lesz, nálunk így épült fel, az elején infó és gyakorlat, utána jött be a gazdaság jobban, utána meg már csak szakmáztunk meg szakdogát írtunk.

2018. júl. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyik egyetem?
2018. júl. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
BGE
2018. júl. 30. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!