Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Idén jelentkeztem föiskolára,...

Idén jelentkeztem föiskolára, de meggondoltam magam és nem oda abba az iskolába és szakra jelentkeznék, hanem máshova, van valami lehetöség arra hogy megváltoztassam a felvételimet hogy még idén máshova jelentkezzek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Max. sorrendet módosíthatsz, új helyet már nem jelölhetsz.
2010. jún. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kösz a gyors választ, sejtettem, de azért bíztam benne hogy lehet :D
2010. jún. 19. 22:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nem vesznek fel oda aholva jelentkeztél akkor pótfelvételizhetsz.De ha felvesznek akkor már nem!!!

A be nem töltött helyeket hirdetik meg pótfelvételin,többnyire fizetős formában,de azért szoktak lenni államis helyek is.

Pótfelvételin csak EGY helyet jelölhetsz már!!Szóval imádkozz h.ne vegyenek fel oda ahova jelentkeztél:s


Mire jelentkeztél?Hány pontod lesz?kb.

Mire akarsz inkább menni?

csak h.megsaccoljam van-e esélyed h.lesz pótfelvételis hely arra a szakra?

2010. jún. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
web-programozó és általános rendszergazdára jelentkeztem, NYME-re FLAra, felvis pontszámitó kalk. szerint 339 pontom lesz és úgy gondoltam, hogyha már tanulok 2 évet akkor inkább tanulok még másfelet-kettőt és akkor már inkább legyen diplomám :D közlekedésmérnök gépészmérnök járműmérnök érdekelne, de ezt az utolsót eddig nemis láttam sehol alapképzésbe csak most elöször a BME-n, viszont nekem mindenképp levelezős szak kéne, NYME-n ilyenek nincsenek, úgyhogy mindenképp másik iskola kéne
2010. jún. 20. 10:29
 5/9 anonim ***** válasza:

2.vagyok

hát sajna túl nagy az esélye h.FSZ.re :Ofelvesznek...ráadásul levelezős:s

És mi lenne ha felvesznek,de nem kezdenéd el?Halasztasz egy kicsit.Esetleg gyűjtögetsz még pontokat..Hidd el 1 év múlva se lesz késő..sőt lehet h.keresztféléves képzésben már februárban mehetnél a BME-re!!

Inkább halassz,minthogy olyanba kezdj ami nem annyira érdekel!

2010. jún. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

halasztást úgy értettem h.nem iratkozol be FSZ-re,ha fel is vesznek,hanem újrajelentkezel majd BME-re picit később.

Tehát nem FSZ-en halasztasz:d

bocsi félreérthető volt:s

2010. jún. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok

Tavaly is ált.rendszergazdára 156 volt a ponthatár,

220 web-programozóira...(levelezős képzések).Bőven meghaladod a ponthatárt,szóval esélyed sincs h.ne vegyenek fel:s

Amúgy sztem pótfelvételin nem is lenne hely a BME-s szakra amit kinéztél..maradj az újrafelvételizésnél-

2010. jún. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jah akkor az lesz szerintem hogy majd jövőre jelentkezek megint, köszi a segítséget
2010. jún. 20. 14:18
 9/9 anonim ***** válasza:
nincs mit:d
2010. jún. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!