Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Meg tudnátok mondani hogy...

Meg tudnátok mondani hogy elsősegély vizsgára milyen tételeket kell megtanulni?

Figyelt kérdés
Tételeket fel tudnátok sorolni?

2018. aug. 2. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
:D
2018. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%
xD
2018. aug. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

Én ezeket néztem át. Ezen kívül eljártam tanfolyamra ami 3 alkalom volt. Ott lehetett venni egy könyvet azt megvettem, átolvastam és ennyi.

2018. aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
amit tanfolyamon elmondtak, jegyzetet adtak tanuld meg es onnantol semmi az egesz.
2018. aug. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

könyvnek meg tudod mondani mi a cime?

hornyák féle?

2018. aug. 2. 21:22
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kedves Kérdező!:)


Nekünk, ha jól emlékszem a Hornyák-féle könyvet adták fel megtanulásra és az alapján volt a vizsga, de semmiféle tételsort, tételeket nem kaptunk, így nagyon paráztunk, de a 3 alkalmas órai munkák, gyakorlások egymáson, babás lélegeztetések + az elmélet ledarálása, megbeszélése után mindenki sikeresen vizsgázott a csoportból.


Szóval az a legfontosabb, hogy a közúti elsősegélynyújtó tanfolyam minden alkalmán ott legyél és ha figyelsz, gyakorolsz, kérdezel, csinálod, akkor nem lesz gond a vizsgán sem, mert nem olyan szigorúak, csak ne legyél kuka. :)


Állítólag vannak 1 alkalmas tanfolyamok is, na én azokban nem hiszek, mert nekünk ez a 3 alkalmas, több délutános képzés is kevésnek tűnt az anyag nagy mennyiségéhez képest és szerintem a babás lélegeztetést sem elég egyszer megcsinálni..., de le a kalappal, akinek anélkül is megy!


Sok sikert!

2018. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem foglalkozik vele az oktató hogy ujra élesszünk a babán-mindenkinek a maximum hogy egyszer kell megcsinálni, nem gondolom hogy 1 alkalom annyira nagy gyakorlás, youtube bol sokkal többet tanultam mint a tanfolyamon..már a következő orára nem biztos hogy elmegyek. értelmét nem nagyon láttam. a jegyzetelésnél is össez vissza beszélés van
2018. aug. 2. 21:58
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
3.vagyok. Igen, nekem is a Hornyák féle könyvem volt. Nálunk az utolsó alkalommal kb az összes ilyen kérdést átbeszéltük a mentőssel aki tartotta, utána pedig ha akartál még maradhattál és megmutatta újra a stabil oldalt meg az újra élesztést is gyakorolhattad.
2018. aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De milyen kérdésre gondolsz? Azok a kérdések csak fenn vannak interneten valahol nem? Válaszokkal együtt . Nem tudok elmenni nem engednek el egyszerüen a mhelyrol :(
2018. aug. 2. 22:42
 10/11 anonim ***** válasza:
Küldtem két linket. Mi ilyeneket beszéltünk át a tanfolyamon. Nézd meg az oldalt ott kidolgozott anyagok is vannak.
2018. aug. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!