Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » NKE-RTK katasztrófavédelem-ipa...

NKE-RTK katasztrófavédelem-iparbiztonság levelező szakirányára speciális dokumentumok?

Figyelt kérdés

Próbáltam itt az oldalon keresgélni a témában kevés sikerrel. Tehát önköltséges levelezőre LEHET civilként is jelentkezni, mielőtt valakinek a hivatásos állományban lévőknek fenntartott állami ösztöndíjas levelező jutna eszébe.


Tehát pár napja nem néztem rá a felvimre, akkor hitelesítettem, nem is kért semmit. Most felnéztem, és sárga felkiáltójellel jelzi, hogy töltsem fel az NKE-RTK által kért speciális dokumentumokat. Rákerestem, és ezt találtam: [link]


Itt elég sok nyomtatvány van. A részleteset szerintem nem kéri a levelezősöktől, hiszen nekünk nincs se pályaorientációs, se bentlakás stb. mint a nappalisoknak.


Ma tanulmányi osztály sincs, így hiába hívnám fel őket. A pótfelvételis jelentkezési határidőt keddig hosszabbították meg hétfő helyett, de jobb szeretném mihamarabb letudni, mert van bennem egy kis paranoia amiatt, hogy esetleg a dátum mégse helytálló majd.


Köszönöm, ha válaszoltok. :)



2018. aug. 5. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A “A felsőoktatási jelentkezési laphoz csatolandó NKE-RTK által kért speciális dokumentum“ lesz az. :)

Ki kell nyomtatni, majd kitöltve beszkennelni és feltölteni.

Sok sikert a felvételihez! :))

2018. aug. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszodat. Lehet rosszul fogalmaztam. A kifejtésben található linkben számos nyomtatvány található meg, és fogalmam sincs melyikhez nyúljak. Az első az, amivel jóváhagyom azt, hogy megvizsgálják, hogy 'kifogástalan életvitel' szerint élek e, viszont a fölött ki van hangsúlyozva, hogy a nappalisokra vonatkozik a dolog. Az folytatásban pedig ezeknek a részletezése található meg. Hiába görgetek le és keresem tüzetesen, semmi nem hangzik el a levelező tagozatosokról, és a kar honlapján, illetve a felvin is átnyálaztam mindent, de semmit se találtam.
2018. aug. 5. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!