Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri elvégezni levelezőn a...

Megéri elvégezni levelezőn a gazdaságinformatikus képzést? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Idén végeztem el a gazdálkodási és menedzsment szakot (alapképzés).

Jelentkeztem levelezőn a szeptemberben induló képzésekre és gazdinfóra vettek fel.

A programozás nem nagyon érdekel, de olvastam, hogy a gazdinfó nem csak a programozásból áll.

10 tárgyat tudnék elfogadtatni ezen a képzésen.


Szerintetek érdemes lenne belevágni? Van értelme megcsinálni a gazdinfót egy gazd. menedzsment mellett ha a programozás nem érdekel? (A B-terv az az lenne,hogy hagyom a gazdinfót és belekezdek egy mérlegképes könyvelőibe)



2018. aug. 5. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:

ha nem érdekel a programozás még mindig lehetsz mittomén SAP tanácsadó vagy ilyesmi de én kétszer meggondolnám hogy minek mert azt a gazdasági BSc-vel is csinálhatod


mondjuk ártani sem fog, a kérdés hogy bírod programozás meg egyéb infós tantárgyakat majd


te érzed mi érdekel jobban, a könyvelés vagy az informatika

2018. aug. 6. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Hát pedig pont a programozás miatt van értelme egy infós szaknak. Az fejlődik rohamosan, azért nyújt kiemelkedő lehetőségeket. Így sztem nincs értelme.
2018. aug. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen megéri elvégezni, jelentősen emeli az értékedet a munkaerő-piacon és később is szélesebb karrier-lehetőségeket kínál.


Azzal ne foglalkozz, hogy most nincs kedved programozni, az egyetemen a programozás teljesen más, az alapoktól kezdik, élvezetes tanulni. A legtöbb gazdaságinformatikusból nem lesz programozó, de nagyon sokat jelent tudásban és a CV-ben is, ha konyítasz hozzá.

2018. aug. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Estádio de Felchút ***** válasza:

Programozzon, akinek két anyja van :D

De miért nem mesterre jelentkeztél? Amúgy megéri, persze. Az infós állásoknak marginális része az, ami a kódolásról szól.

2018. aug. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!