Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debrecen belvárosában hol van...

Debrecen belvárosában hol van lehetőség tanulni?

Figyelt kérdés
Bármilyen csendes hely megfelelne:)

2018. aug. 6. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mit akarsz tanulni? Mert pl. klarinétozni a legjobb a Vár utcában.
2018. aug. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Viszonylag csendben szeretnék tanulni akár egy kávézóban (ebben az esetben angolt de szerintem ez lényegtelen most), csak nem tudom hol lehetne tanulni ahol nem nagyon zavarnak meg
2018. aug. 7. 11:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Normális körülmények között az ember nem a belvárosban vágyik halotti csendre. De hajnal 2-3 körül még a Kossuth teret is megpróbálhatod...:)
2018. aug. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze nyilván, de van olyan hogy 2 órát vagyok a belvárosban mert nincs időm hazamenni és ilyenkor hasznos lenne egy ilyen hely...
2018. aug. 12. 21:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Pl a Déri-tér szép is, nyugodt is és biztonságos is. De ez vonatkozik az Ady parkra, az Emlékkertre, a Jászai Mari térre is.
2018. aug. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!