Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik tanfolyamot érdemesesbb...

Dorityika kérdése:

Melyik tanfolyamot érdemesesbb elvégezni? Pénzügyi-számviteli ügyintéző vagy bérügyintéző, esetleg társadalombiztosítási ügyintéző?

Figyelt kérdés
Melyikkel könnyebb elhelyezkedni, esetleg több a fizetés?

2018. aug. 8. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Pénzügyi-számviteli ügyintéző, nekem is az van meg :) Csak én még elmentem utána egyetemre, de el tudtam volna vele utána egyből helyezkedni, ha akartam volna. Plusz ha utána elvégzed a mérlegképes könyvelőit, ami erre épül, akkor az is hasznos.
2018. aug. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Egész jól el lehet az okj-vel is, anyám tette le nemrég és 2 hét alatt talált munkát, de lett volna másik is
2018. aug. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Előző vagyok,


a pénzügyi-számviteliről beszéltem, bocsánat.


De az egyik helyre a Tb-vel és bérügyintézővel is felvették volna. Emlékszem mondta, hogy választhatta volna azt is, de így a pénzügyivel is jól járt.

2018. aug. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Mennyire nehéz a pénzügyi - számviteli ügyintéző képzés? Én most nagyon gondolkodom rajta, de csak távoktatásban menne. A Penta leírása tetszett, azon gondolkodom. Félek, hogy nem fog menni itthonról. :)

2018. aug. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!