Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosin, fogorvosin, gyógyszer...

Orvosin, fogorvosin, gyógyszerészetin számít az átlag, illetve hogy milyen eredménnyel végzel?

Figyelt kérdés
Továbbá orvosin hogyan működik a 6 év utáni szakosodás? Mit néznek mikor jelentkezel? Stb.
2018. aug. 9. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Annyit számít, hogy a Rite diploma ciki. Cum laude már bárhova jó.
2018. aug. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Hát az előző marhaságot írt, az idei diplomaosztón is volt időben végzett hallgató, aki gyengébb átlag miatt ritae diplomát kapott, míg egy hallgató, akiről tudom, hogy csúszott, cum laude-t.

Egyáltalán nem nehéz évet csúszva cum laude diplomát összeszedni, hát megfelezed a kreditrendszer miatt az egyik évedet.

Aki nem csúszik évet, az meg szégyenkezzen a rite diploma miatt? Nem nem...

2018. aug. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
89%
Az ég világon senkit nem érdekel hogy rite, cum laude vagy summa cum laude diplomát szerzel, persze nem hátrány a summa cum laude, de egy állásnál sem feltétel. Szóval kedves első, marhaságot írsz, egyáltalán nem ciki a rite... szép is lenne szégyenkezni egy gyógyszerész diplomával, mert az "csak" rite.
2018. aug. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, foleg azert amit irtam.

Semmit nem jelent. Annyi mindentol fugg ez.

2018. aug. 21. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

Nekem továbbra is az a véleményem, hogy a rite ciki. Évfolyamomon a max ha volt tíz rite. És nem éppen a soha nem csúszunk kategóriából, hanem a minden héten iszunk kategóriából. Továbbá a ritehez 3,51 átlag kell nem egy nagy kunszt.

Az való igaz, viszont, hogyha nem akarsz PhD-t akkor senkit sem érdekel.

2018. aug. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Bocs cum laudehez. Elírtam.
2018. aug. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Tehat akkor ciki a sracnak aki rite-t kapott csuszas nelkuk es nem ciki annak aki cum laude-t csuszassal?

Semmit nem jelent ez.

En pld csusztam egyet es eddig siman ugy nez ki h minden megeroltetes nelkul cum laude lehetek.

Es nem erzem ugy h jobban teljesitettem mint esetlegesen nem csuszo rite tarsaim.

Phd... A dekanhelettes csuszott hallgatokent is pedzegeti, mi lenne, ha ott phd-znek, pedig nem is bala TDK-ztam. Es kirert arra hogy a patikai fizuk miatt birzaszto behez gyogyszereszhallgatokat egyetemen tartaniuk.

Orulnek ha valaki egyaltalan megy.

2018. aug. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!