Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen faktot válasszak, ha...

Milyen faktot válasszak, ha majd Humán menedszer szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Jövőre faktot kéne választanom, tehát lassan döntenem kéne, hogy majd mivel is akarok foglalkozni a jövőben. Konkrét tantárgyam nincs amit szeretek, megtanulok mindent (bár a nyelvtannal meggyűlik a bajom, gondolom ez látszik is...) Szóval nézelődtem, és megtetszett a Humán menedzseri munka. Az már lejött, hogy jog kell hozzá, tehát az egyik tantárgy amit fel kéne vennem az a történelem egyértelműen, de mit ajánlanátok még mellé?


Az értelmes válaszokat megköszönném előre is. :)


2018. aug. 13. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talán a helyén kérdezd, a képzés kategóriában.
2018. aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom milyen képzéseket nézegetsz, de a legjobban akkor jársz, ha nem egyből HR szakra mész, hanem először pénzügyre, és onnan szakosodsz HR-re. Pénzügyhöz meg matek a legjobb. Vagy töri matek.
2018. aug. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha teljesen biztos vagy benne, hogy humán menedzser szeretnél lenni, akkor adott, hogy Emberi erőforrások szakra kell majd jelentkezned (egyébként nem ajánlom). Ehhez azt válaszd, amit elfogadnak felvételi tárgynak és a legjobb vagy belőle, hogy ki tudd maxolni a pontjaid. Az ilyen gazdasági képzésekre legtöbben emelt nyelvvel, törivel vagy matekkal mennek többnyire. De részletkérdés mit választasz. Egyetem alatt egyedül az emelt matek jelenthet nagyobb előnyt, de anélkül is könnyedén teljesíthető.
2018. aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!