Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi lenne az a legidősebb kor,...

Mi lenne az a legidősebb kor, amikor még elkezdenéd a pszichológia szakot?

Figyelt kérdés

A kérdésem nem arra vonatkozik, hogy érdemes-e egyáltalán pszichológia szakra menni, vagy hogy az hű de nehéz...

A fő kérdésre vonatkozó válasz érdekel.


2018. aug. 14. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Max 45.
2018. aug. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Kérdés, hogy akarsz-e praktizálni, vagy nem. Mert cakkumpakk mindennel kb. annyi idő mint egy orvosi+rezidens képzés, tehát 9-10 év...

Ha csak érdekel, akkor bármikor, ha praktizálni szeretnél, akkor szerintem 35-40 felett felejtős.

2018. aug. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

40 éves kor felett többnyire már nem azért tanul az ember, mert el akar vele helyezkedni, hanem mert érdekli és tanulásvágya van.


De még 50 évesen is elkezdeném, 55 évesen végeznék és még dolgozhatnék vele 20-25 évet.

2018. aug. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
max 25 de ez szubjektiv folos itt kerdezned
2018. aug. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Másodéves vagyok és 34 éves. :) és nagyon tetszik.
2018. aug. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem 30, de már az is necces.

Mivel én nem tudnék mellette még dolgozni is, így diákhitelt kellene felvennem, ezért létfontosságú lenne, hogy 35 évesen (MA után) tudjak vele valamelyest dolgozni is...

A nővérem amúgy 25 évesen kezdi el jövőre...

2018. aug. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha annyira érdekel, hogy úgyérzed megbánnád ha kihagynád a válasz eggyértelműen igen !
2018. szept. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
#7 És nem számít a korod..
2018. szept. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!