Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ahhoz hogy pszichiáter legyél...

Ahhoz hogy pszichiáter legyél miből kell érettségi vizsgát tenned?

Figyelt kérdés
Érdekel ez a fajta munka, de nem tudom, hogy miből kellene érettségiznem, ahhoz hogy pszichiáter legyek. Hallottam arról, hogy egy emelt matek és egy teljesen mindegy 5.tárgy is elég, viszont olyanokról is hallottam, hogy emelt biológia és kémia érettségiszükséges. Melyik az igaz?

2018. aug. 4. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Te hány éves vagy baszki? orvosi
2018. aug. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Enelt kémia vagy fizika és emelt biosz, orvosi egyetemen 6 év, utána tanulhatsz pszichiáternek
2018. aug. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Először el kell végezned hozzá az orvosit tehát 2 emelt kell hozzá, a biosz,és egy a fizika, kémia közül választva
2018. aug. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is írták, de azzal számolnod kell, hogy a 6 éves orvosi alap-egyetem után 3-4 év szakosodást, ha pszichoanalitikus is akarsz lenni, még többet kell elvégezned.
2018. aug. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológushoz elég csak egy emelt. A pszichiáter biosz kémia/fizika emelt.:)
2018. aug. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!