Egyetem és diákhitel?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi ,hogy egyetem alatt diákmunkával keresett pénzből meg lehet élni vagy érdemes felvenni diákhitelt is?
2018. aug. 15. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

attól függ mennyi időd van a munkádra és mennyire vagy hajlandó feladni a szabadidőd és szórakozást.


ha nem is királyi módon, de azért el lehet éldegélni

2018. aug. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
94%
Ha teheted, ne indítsd úgy a munkás életed, hogy már hiteled van.
2018. aug. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első évem húzós lesz, ezért arra igényeltem diákhitelt. Viszont második évben már szüneteltetem és elkezdem az előtörlesztést is, így mire elkezdek dolgozni, már visszafizettem a nagy részét, ha nem az egészet.
2018. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Soha, semmilyen hitelt nem érdemes felvenni, ha nem élethalál kérdése !


És igen, sokan megvannak diákmunkából. Inkább szerényen, de eladósodás nélkül, mert sosem tudni, hogy mit hoz a jövő...!

2018. aug. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én majd most kezdem az egyetemet. Igyekszem keresni vmilyen diákmunkát meg akár a meki is jo lesz csak sajnos valószínű hogy sűrű lesz az órarendem.De majd meglátom.
2018. aug. 15. 23:43
 6/6 Estádio de Felchút ***** válasza:
47 ezerből meg lehet élni.
2018. aug. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!