Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mikortól lehet jelentkezni...

Mikortól lehet jelentkezni érettségivel erre a szakra?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam hogy indul egy új szak ha jól tudom az eltén: sport média officer, sportújságíró viszont mivel még új ezért csak diplomásokat vesznek fel. Valaki tudja mikortól lehet erre a szakra érettségivel jelentkezni?

Köszi a válaszokat



2018. aug. 18. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Semmikortól, ha posztgraduális képzésről van szó.


A szakirányú továbbképzési szakok arra valók, hogy specializálódj egy adott területen, korábban már megszerzett ismereteid birtokában.

2018. aug. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Úgy tudom ez egy rendes szak csak mivel még új ezért csak diplomásokat vesznek fel viszont olvastam róla hogy később érettsegive is lehet majd jelentkezni csak nem volt benne mikor.

Gondoltam valaki hátha tudja:)

2018. aug. 19. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!