Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Te melyik okj képzést választa...

Te melyik okj képzést választanád? Fizetés illetve kereslet alapján melyiket éri meg a legjobban elvégezni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nem vettek fel Egyetemre, így addig szeretnék elvégezni egy okj képzést, már körülnéztem mik vannak, azonban nem nagyon értek hozzájuk hogy melyik mennyire keresett, illetve melyiket érné meg a legjobb elvégezni, ezeken gondolkodom:

~Államháztartási mérlegképes könyvelő

~Államháztartási ügyintéző

~Kis és középvállalkozások ügyvezetője

~Közszolgálati ügyintéző

~Logisztikai és szállítmányozási ügyintéző

~Pénzügyi termékértékesítő (bank, befektetés, biztosítás)

~Pénzügyi, számviteli ügyintéző

~Vállalkozási és bérügyintéző

~Vállalkozási mérlegképes könyvelő


SZERINTETEK EZEKBŐL MELYIKET ÉRI MEG A LEGJOBBAN ELVÉGEZNI?

Tapasztalatok, illetve bármi jöhet, minden érdekel.


2018. aug. 19. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Pénzügy számviteli ügyintéző a legjobb ezek közül.
2018. aug. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Pénzügyi termékértékesítő (bank, befektetés, biztosítás)

Pénzügyi-számviteli ügyintéző

2018. aug. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ment a zöld kéz.
2018. aug. 19. 17:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább annak nézz utána, melyik mit takar pontosan, így el tudod dönteni, melyik érdekelne téged legjobban. Ne a pénz legyen a legfontosabb.
2018. aug. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Körülnéztem, és ezek tetszettek a legjobban, csak ezek közül nem tudtam melyiket válasszam. Mert azért nem szeretnék egy olyan okjt elvégezni amivel később semmire se megyek.
2018. aug. 19. 17:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha teheted, jogosult vagy rá, akkor szerintem... Szerintem vállalkozási mérlegképes könyvelő, feltéve, ha nem olyan szakra mész majd később ami ezt is megadja (reg.díj fejében), vagyis nem pénzügy és számvitel, nem közgazdász osztatlan tanári.
2018. aug. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy a mk-nek előfeltétele az ügyintéző...
2018. aug. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!