ELTE-TÓK alkalmassági?

Figyelt kérdés
A tanári szakra szeretnék jelentkezni, csak nem tudom mennyire nehéz az alkalmassági vizsga. Valaki tudna írni tapasztalatokat?

2018. aug. 25. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, én kisgyermeknevelő szakra megyek, de tudok mesélni róla. Ének-, tesi- és beszédalkalmassági van, ezekből a beszéd a legkönnyebb, csak egy mesét kell felolvasni. Ha ismered a kottát, akkor az ének is menni fog. Tesiből alap dolgokat kell csinálni: kislabdapattogtatás, pár perc futás stb. Nyelvből (angol vagy német, attól függ, mit választasz), magyarból és matekból van szintfelmérő, miután már felvettek, a beiratkozás előtt, ezek picit nehezebbek, de nagyjából egy érettségi szintre lehet számítani.
2018. aug. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tanári szakok nem a tók-on vannak. Az a tanító...
2018. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Akkor nem olyan vészes ugye? Tesiből kell kézenállás meg ilyesmi is?

(És tudom, hogy tanító, csak utólag jöttem rá, hogy elrontottam :D )

2018. aug. 25. 21:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Kézenállásról nem tudok.

2018. aug. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát remélem nem is lesz, mert minden megy, de a kézen meg a fejenállás nagyon nem az erősségem..szemüveggel nem lehet, nélküle meg nincs olyan jó egyensúlyérzékem:D szóval remélem nem lesz, de azért tényleg köszönöm! :)
2018. aug. 25. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!