Mit tanuljak munka mellett?

Figyelt kérdés
Jelenleg németül és kínaiul tanulok, a munkám mellett nagyon sok szabadidőm van, de most szeretnék a nyelveken kívül valami mást is tanulni, ami előrébb vinne.
2018. aug. 29. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz az alatt, hogy "előrébb vinne"?


Általánosságban hasznos szokott lenni, ha van jogosítványod, jól kezeled a számítógépet, tud vakon gépelni, esetleg még több nyelven beszélsz.


Ha szakmailag akarsz fejlődni, akkor nem tudom, nem írtad, mivel foglalkozol.


Ha új területen akarsz elhelyezkedni, akkor programozni érdemes tanulni manapság, az is egy "új nyelv", de mégis kicsit más.

2018. aug. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jogsim van, nyelveket is beszélek.

A programozáson én is gondolkodtam már.

A munkaterület az most nem igazán fontos mert úgyis valami mást akarok főiskolával, amúgy pincérnő vagyok, de ezt mindenképp lecserélem majd valami másra. Jelenleg csak valami otthon tanulható dolgot keresek aminek van is értelme.

2018. aug. 29. 14:25
 3/3 A kérdező kommentje:
Gépíras is megy plusz a számítógép kezelése is. Szóval semmi ötletem már.
2018. aug. 29. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!