Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha felvett státuszban vagyok...

Ha felvett státuszban vagyok Neptunon belül (felvettek) de nem szeretném elkezdeni az évet akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom ha nem aktiválom a félévet idejében akkor autómatikusan le kéne venniuk a nevem a tanulók listajából. Igaz ez vagy van valami extra teendő?

2018. aug. 31. 04:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Beiratkoztál gondolom. Ha nem aktiválod időben, akkor automatikusan passzív félévre raknak.
2018. aug. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Nem értem az ilyen kérdéseket :D


Minden egyetemen van egy segítőkész tanulmányi iroda, akik ezen a héten már 100%, hogy dolgoznak, mert most van a regisztrációs hét.


Ha őket felhíved egyből gyorsan pontos választ kapsz a te specifikus helyzetedre, hogy hogyan kéne tovább lépned, erre az az ötleted támad, hogy "Megkérdezem a gyakorin, hátha valaki tudja".



Majd lehet egy unatkozú 12 éves oda írja, hogy "Aha, persze, X és Y fog történni", de az is lehet, hogy egy egyetemi professzor kommentel, csak az a dolog, hogy ezt nem tudod...


Gratulálok.

2018. aug. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha beiratkoztál, kérvényt adsz be a jogviszony megszüntetésére, vagy ahogy épp az egyetemed intézi. Ha nem iratkoztál be, nincs teendőd.
2018. aug. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még nem iratkoztam be!
2018. aug. 31. 16:43
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor semmmi dolgod
2018. aug. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Iratkozz be, ha meg akarod tartani a férőhelyed jövő évre. Ha bőven volt pontod, akkor felvételizz újra jövőre, vagy amire menni szeretnél, és akkor nincs dolgod. Általában az egyetemeken az 1. félévet csak nyomós indokkal lehet passziváltatni.
2018. szept. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sőt ha olyan a suli kapásból 1 évet is kell passziváltatni
2018. szept. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!